KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948677
nr 1294 8677
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Blandteknik, Signerad, numrerad 70/75. Motivet: 69x50 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:12:44
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard